PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE TERBET Sp. z o.o. HOME / PARTNERZY / O FIRMIE / SKLEP / KONTAKT / RODO
PARTNERZY BUDOWLANI
Przez lata działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma znanymi na rynku firmami budowlanymi, zajmującymi się budownictwem mieszkaniowym, a także budownictwem obiektów użyteczności publicznej oraz handlowych. Najwyższa jakość realizowanych przez nas prac powoduje, że stale od wielu lat bierzemy udział w najbardziej prestiżowych budowach. Efekty naszych prac wykończeniowych można obejrzeć na naszej stronie w dziale "Realizacje".
PARTNERZY HANDLOWI - Producenci
Najważniejsza w naszej pracy jest satysfakcja klienta, dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi i największymi producentami. Stała i bliska współpraca z wieloma producentami gwarantującymi najwyższą jakość, umożliwia nam zaproponowanie Państwu zarówno szerokiej gamy produktów, jak również atrakcyjnych cen. Bogata oferta sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wszelkie materiały niezbędne do wykonania prac budowlanych i wykończeniowych w każdym domu lub biurze.
       
MIESZKANIA NA WYNAJEM / BUD. MIESZKANIOWE / BUDYNKI BIUROWE / OBIEKTY HANDLOWE
  Przedsiebiorstwo Budowlane TERBET Sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie 05-120 Legionowo, ul. Jana III Sobieskiego 6 Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS 0000035370 NIP 536-16-90-655 Kapitał Zakładowy:100 000 PLN Legionowo Copyright © 2014.